mBank v nové kampani půjčuje mimozemšťanovi
mBank v nové kampani představuje svou mPůjčku – férovou půjčku
s úrokem od 2,99 % pro všechny. Hlavního hrdinu tentokrát doplňuje
postava mimozemšťana.
V aktuální kampani představuje mBank svou mPůjčku – férovou půjčku s úrokem od 2,99 % pro všechny. Hlavního hrdinu spotů banky tentokrát doplňuje postava mimozemšťana.
„Lidé si stále myslí, že nejlepší půjčku jim nabídne jen jejich banka. Tento mýtus chceme v nové kampani vyvrátit. Půjčka od mBank je stejně výhodná pro naše klienty i klienty jiných bank. To, že je mPůjčka opravdu pro všechny, jsme se rozhodli tentokrát v příběhu ukázat trochu s nadsázkou. Novou postavou kampaně se tak stává mimozemšťan,” říká ke kampani Kateřina Šimberská, Marketing Communication Supervisor mBank CZ/SK.
O kreativní řešení se postarala agentura Loosers, o animaci zlínští Bare Bear Production. Kampaň je k vidění až do konce dubna v televizi i online. S postavou mimozemšťana se teď také budou nějakou dobu setkávat zaměstnanci mBank v interní komunikaci.
Nový spot mBank s mimožemšťanem
mBank letos slaví 15 let na českém trhu. Byla první bankou na trhu, která přinesla možnost online spravovat své finance, přinesla řadu technologií a hlavně služby bez poplatku a bez podmínek. Loosers pro mBank pracují čtvrtým rokem. Aktuální spot je již osmým, který v agentuře pro banku vznikl.
-zue-
Autor textu MediaGuru
Mohlo by vás zajímat
CEO Dingo Media je Barbora Blažková, tým se rozšiřuje
Nová CEO agentury Dingo Media Barbora Blažková ve firmě působí od jejího
založení. Do týmu zároveň přišli noví zaměstnanci.
Vodafone i letos spouští velikonoční soutěž
I tento rok Vodafone startuje velikonoční soutěž, jež probíhá
v aplikaci Můj Vodafone+ a v rámci věrnostního programu Vodafone Happy.
Coca-Cola uvádí kampaní novinku bez cukru a kofeinu
Coca-Colu Zero Zero podpoří kampaň, která novinku představí jako
„společníka pro večery bez jakýchkoli kompromisů".