Autor textu MediaGuru
RRTV zahájila se společností ŠLágr TV řízení o odnětí licencí na
vysílání stanic Šlágr TV a Šlágr 2.
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) zahájila správní řízení s provozovatelem Šlágr TV o odnětí licencí k provozování programů Šlágr 2 šířeného prostřednictvím družice, Šlágr TV šířeného prostřednictvím družice a Šlágr TV šířeného prostřednictvím zvláštních přenosových systémů, neboť na majetek provozovatele byl prohlášen konkurz. RRTV už letos v červenci zahájila se Šlágr TV také řízení o odnětí terestrické licence pro Šlágr 2.
Rada stanovila provozovateli lhůtu k vyjádření do 15 dnů od doručení oznámení o zahájení řízení.
Krajský soud v Českých Budějovicích prohlásil konkurz na společnost Šlágr TV 1. listopadu 2021. Mezitím začala vysílat stanice Šláger Muzika, která nabízí obsah Šlágr TV. Licenci sice získala od slovenské Rady pro vysílání a retransmisi, její vysílání je ale určeno pro ČR. Licenci drží společnost Československá muzika, registrovaná na Slovensku, jejíž vlastníkem je Karel Peterka.
-mav-
# RRTV # vysílání # licence # Šlágr TV # Šlágr 2 # Šláger Muzika
Autor textu MediaGuru
Publicis Groupe Czech Republic mění obsazení dvou klíčových pozic.
Markéta Votápková se stává Chief Growth Officer, vedení klientských
týmů mediální divize přebírá Josef Justián.
Mediální akademie pořádaná asociací ADMEZ a Institutem manažerského
výzkumu Karla Frimla pokračovala v červnu navazující
pokročilou částí.
Letní komunikace ČSOB staví na novém konceptu Good Point a poběží
v televizi, rádiu, online prostředí, na sociálních sítích
i v outdooru.