Marianne dá do prodeje speciál Venkov & styl

středa, 30. května 2012, 07:41 Aktuality, Tisk MediaGuru

Vydavatelství Burda Media 2000 uvede na trh nový speciál pod značkou časopisu Marianne nazvaný Marianne Venkov & styl.

Vydavatelství Burda Media 2000 uvede na trh nový speciál pod značkou časopisu Marianne nazvaný Marianne Venkov & styl. Čtenáře chce zaujmout zejména možnostmi, které se pro rodinný život, podnikání a volný čas nabízejí mimo hlavní město Prahu. Speciál vyjde 8. června 2012.

Obsah tvoří inspirace pro bydlení a zahradu, tradiční venkovské recepty na vaření, články o přírodě či chovatelství, dnešním životě na vesnici nebo dětských hrách. Marianne Venkov & styl vyjde v tištěném nákladu 45 000 výtisků, bude mít 132 stran a v prodeji bude za 79 Kč.

Pavlína Blahotová, autorka projektu a šéfredaktorka časopisu Marianne Bydlení, vysvětluje pozadí vzniku nového speciálu: „Čtenářky Marianne a Marianne Bydlení stále častěji projevují touhu odstěhovat se z města, zpomalit své životní tempo, mít více času na rodinu, své záliby i na odpočinek.“

Cílovou skupinou jsou lidé ve věku 30–55 let, kteří tráví maximum svého volného času na venkově, chtějí tam žít, nebo tam už dokonce žijí a podnikají. Jsou aktivní, mají rádi turistiku a výlety, preferují zdravou výživu a kvalitní výrobky. Mají SŠ/VŠ vzdělání a tomu odpovídající příjmy. Finanční prostředky investují do všeho, co jim pobyt na venkově a v přírodě umožní, usnadní a zpříjemní.

-mav-