Pepsi spouští celosvětovou kampaň, využije i Jacksona

pondělí, 07. května 2012, 14:29 Aktuality MediaGuru

Pepsi v pondělí 7. května zahájila svou globální marketingovou kampaň, jejímž záměrem je přiblížit se zábavnímu průmyslu. Ve smyslu sloganu „Live For Now“ cílí na zachycení kouzla přítomného okamžiku.

První vlna bude spuštěna ve Spojených státech, postupně se dostane do celého světa. Kampaň poběží v televizi, rádiu, outdooru, kině a na internetu, po celou dobu doprovázena písní „Moment for Life“ hudebnice Nicki Minaj.

V rámci kampaně budou připraveny různé eventy a interaktivní digitální platformy, jako například Pepsi Pulse, kam mohou fanoušci v reálném čase vkládat své tweety. Dále zde bude možné nalézt i originální obsah v podobě různých soutěží a novinek o celebritách a zábavním průmyslu.

Jak uvedl šéf digitální komunikace společnosti PepsiCo Beverages Shiv Singh, Pepsi Pulse by měl Pepsi pomoci v boji o prostor v sociálních médiích, dává totiž svým uživatelům možnost velmi snadným způsobem sdílet obsah na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu.

Ve spolupráci s Twitterem navíc bude organizována série pop-up koncertů.

Součástí globální kampaně Pepsi je i vydání limitované edice plechovek s Michaelem Jacksonem, a to při příležitosti 25. výročí vydání Jacksonova alba Bad. Poprvé bude edice představena v Číně a v USA a poté se objeví v dalších zemích - celkem jich má být 20. Pepsi poprvé využila  v kampani Michaela Jacksona v roce 1983.

-kch-