Škoda cílí kampaní s novou Fabií na mladé

pondělí, 10. listopadu 2014, 10:00 Reklama MediaGuru

Novou kampaň připravila ještě Leagas Delaney, svůj podíl odvedla už i pražská Fallon.

Od 11. listopadu bude na český trh oficiálně uveden nový model Škoda Fabia třetí generace, který podpoří integrovaná marketingová kampaň. Ta potrvá až do června příštího roku a bude mimo jiné zahrnovat i aktivaci v rámci Mistrovství světa v hokeji. Nejintenzivnější část kampaně však poběží letos v listopadu a prosinci.

Nová Fabia byla světově představena v říjnu na autosalonu v Paříži, národní premiéra se uskutečnila v rámci letošního Designbloku. Oficiální prezentaci předcházel v létě teaser na sociálních sítích, kde byla novinka postupně odhalena.

Marketingová kampaň, jež cílí zejména na mladší zákazníky, zdůrazní inovativní design, který zahrnuje prvky studie VisionC. Akcentovány budou rovněž nové technologie, bezpečnost a funkce infotaimentu, kdy je vůz možné prostřednictvím funkcí MirrorLink a SmartGate propojit s mobilním telefonem.

Kampaň poběží v televizi, kde budou na stanicích Nova, Prima, ČT a TV Barrandov nasazeny 40s spoty, představující vůz jako celek. Doplní je 20s varianty, jež se zaměří na témata designu, technologií a bezpečnosti, a sponzorské vzkazy. Dále bude kampaň k vidění v tisku, zejména ve společenských, lifestylových, automobilových titulech a denících, v outdooru a na internetu.

V rámci kampaně bude vůz vystaven v řadě měst po celé republice, a to především v prostorách nákupních center, center měst a na vánočních trzích. V jarních měsících na prezentaci naváže roadshow po desítkách měst po celé České republice, v rámci níž budou moci zájemci podniknout testovací jízdy a blíže se seznámit s vozem.

Na kampani se podílely pražské agentury Leagas Delaney, Fallon, Intuo a Zaraguza. Média zajistila agentura Mediacom. O produkci se postarala společnost Caviar Prague. Režie spotu se ujal Keith Schofield.

-kch-