Digi TV investuje do nové služby 300 mil. korun

středa, 23. září 2015, 07:49 Aktuality, TV MediaGuru

Český satelitní operátor Digi TV končí spolupráci s externími techniky a dealery. Spolu se startem nové Digi TV, který je plánovaný k 1. 10. 2015, bude společnost zajišťovat technický servis, montážní práce, migraci na novou službu a další služby zákazníkům prostřednictvím vlastních techniků a prodejců, kteří budou i zaměstnanci společnosti.

Do nové Digi TV společnost investuje 300 miliónů Kč, které se mají projevit modernizací technologií a rozšířením programové nabídky. Novou Digi TV technologicky zabezpečí Slovak Telekom. Firma už na konci minulého týdne oznámila zařazení nových kanálů AMC a Dorcel. Celkově se má programová nabídka rozšířit na více než sto kanálů.

„Ověřili jsme si, že nejlépe dokážeme požadovanou službu zákazníkům zajistit prostřednictvím vlastních techniků a obchodních zástupců, které také můžeme nejlépe kontrolovat. V minulosti jsme museli opakovaně řešit nekvalitní služby i nekorektní chování některých našich externích spolupracovníků vůči našim zákazníkům,“ řekl Pavel Ondra, jednatel Digi Czech Republic.

Prodej služby Digi TV bude zajišťován prostřednictvím vlastní obchodní sítě postavené na kmenových technicích či prodejcích.