Burda nově nabídne v digitální verzi i Elle

pondělí, 16. listopadu 2015, 07:32 Aktuality, Tisk MediaGuru

Módní časopis Elle vychází nově také v digitální verzi. První digitální číslo bude ke stažení od 13. listopadu za 79 Kč (nebo za 2,99 €). Jedná se tak o další titul z portfolia vydavatelství Burda Media, který je představen v samostatné digitální podobě. V říjnu byl tímto způsobem uveden časopis Apetit.

„Čtenáři nemusí mít strach, že by byli o něco ochuzeni – digitální verze nabídne ty samé články a módní story jako tištěný časopis, dokonce i něco navíc. Budeme se snažit vydání obohatit o videa nebo záběry z focení, které se do tištěné verze nevešly,“ říká publisherka titulu Amália Balsa.

Digitální titulka ELLE prosinec-1

Spolu s digitální verzí časopisu rozšiřuje módní titul také možnosti předplatného. Kromě aktuálního vydání za 79 Kč (2,99 €) nabízí také možnost půlročního a ročního předplatného. Za půlroční předplatné čtenáři zaplatí 319 Kč, roční pak vyjde na 639 Kč. Další variantou je kombinované předplatné. „Čtenářky si mohou svou Elle vychutnat v tištěné podobě, jak byly dosud zvyklé, a například během cestování sáhnout po praktičtějším digitálním vydání. S kombinovaným předplatným získají obě verze,“ vysvětluje Miroslava Harcegová, brand manager Elle.

-stk-