Předsedou poroty PIAF bude Björn Stahl

pátek, 19. ledna 2018, 12:10 Aktuality, Reklama MediaGuru

Festival PIAF představil předsedu poroty, stal se jím Björn Stahl.

Björn Stahl, předseda poroty na 9. ročníku festivalu PIAF, zdroj: PIAF

Björn Stahl, předseda poroty na 9. ročníku festivalu PIAF, zdroj: PIAF

Devátý ročník reklamního festivalu PIAF, jenž se letos koná 30. května, oznámil předsedu porotu. Stal se jím Björn Stahl, jenž má 27 let zkušeností v reklamním průmyslu.

Jedenáct let pracoval pro Lowe ve Stockholmu a v Londýně. Posledních 13 let je ECD / CCO a členem představenstva společnosti INGO – agentury vytvořené spojením Grey a Ogilvy, která je členem obou sítí. INGO se stala Agenturou roku na soutěži Eurobest 2017, třetí nejlepší agenturu v Cannes Lions v roce 2016 a v žebříčku Nejinovativnější společnosti světa od Fast Company se drží na 6. místě. Podepsána je například pod úspěšnou kampaní Švédské číslo.

Björn Stahl je rovněž pravidelným porotcem v mnohých významných reklamních soutěží a získal 150 ocenění, včetně Titanu a Grand Prix v Cannes a Black Pencil.

Na PIAF, který letos poprvé doprovodí Communication Summit, na jehož přípravě se podílí Blue Events, se zájemci mohou přihlašovat již nyní, uzávěrka pro early birds za sníženou cenu bude 5. února, standardní uzávěrka připadá na 30. března. Přihlašovat se bude možné i potom až do 20. dubna, ale s příplatkem.

O majetkovém převzetí PIAFu, který před devíti lety založil Martin Štěpánek, někdejší prezident skupiny Lion Communications, uvažuje v současné době Asociace komunikačních agentur (AKA). Výkonným ředitelem PIAFu je Marek Hlavica, který zároveň zastává funkci výkonného předsedy AKA.

-stk-