Globus jde se svou privátní značkou do televize

pátek, 1. března 2019, 10:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Globus spouští první televizní kampaň na svou privátní značku Poctivá výroby Globus.

Zdroj: Globus

Zdroj: Globus

Obchodní řetězec Globus startuje kampaň na podporu své privátní značky Poctivá výroba Globus, která zastřešuje přes sedm set potravin vyráběných přímo v patnácti hypermarketech.

Kampaň, jež poběží v televizi, tisku, outdooru a v místě prodeje, bude komunikovat především poctivost a tradiční hodnoty vlastní výroby hypermarketů, ať už cukrářské, řeznické, pekařské, nebo kuchařské. „V našich výrobách vyznáváme poctivost, čerstvost a kvalitu. Víme, že jsou to důležité hodnoty i pro naše zákazníky. Poctivá výroba Globus je pro nás přístupem, nikoliv jen sortimentem, který nás odlišuje od konkurence,“ vysvětluje ředitel marketingu společnosti Petr Ptáček.

Kampaní provází členové Globus rodiny, která byla poprvé představena o vánočních svátcích. „Každý člen rodiny, kterou oslovujeme, si ve výrobcích Poctivé výroby Globus vybere něco, co má rád. Kampaní tak posilujeme vnímání této unikátní značky,“ dodává Ptáček. Vizuální část kampaně staví na propojení surovin s výrobkem a zdůrazňuje zážitek z konečného výsledku.

Zdroj: Globus

Zdroj: Globus

Zdroj: Globus

Zdroj: Globus

Poctivá výroba Globus vznikla přesně před rokem. Zpočátku se značka spojovala se skutečnými lidmi: pekařství a cukrářství prezentovala kreslená postavička vedoucího pekáren Pavla Meduny, řeznictví reprezentoval šéf řezníků Pavel Holeček.

Kreativu vytvořila agentura Klan.

-stk-