H&M uvede v ČR přes e-shop značku & Other Stories

pátek, 27. září 2019, 10:45 Aktuality, Marketing MediaGuru

Od 3. října bude v České republice dostupná další značka ze skupiny H&M. Svůj internetový obchod zde spustí & Other Stories.

Zdroj: FB & Other Stories

Zdroj: FB & Other Stories

Ve čtvrtek 3. října spustí skupina H&M v České republice internetový obchod své značky & Other Stories, jež na tuzemském trhu doposud není přítomna. Na adrese stories.com bude možné vybírat z nabídky oblečení, obuvi, doplňků, kabelek, šperků i kosmetiky. 

„Vždy je inspirující dozvídat se více o našich zákaznících, takže nás velmi těší, že se dostáváme do České republiky. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jakým způsobem zde ženy nosí naše kolekce a vytvářejí své vlastní příběhy,“ říká k plánovanému spuštění e-shopu Nicole Wilson, Shoe Designer ze společnosti & Other Stories.

Společnost & Other Stories byla založena v březnu 2013. Své módní ateliéry má v Paříži, Stockholmu a Los Angeles. Prodejny se nacházejí v Rakousku, Belgii, Dánsku, Finsku, Francii, Německu, Irsku, Itálii, Kuvajtu, Lucembursku, Nizozemsku, Polsku, Kataru, Jižní Koreji, Španělsku, Švédsku, Velké Británii, Spojených arabských emirátech a USA.

Do portfolia skupiny H&M patří kromě & Other Stories i vlajková značka H&M, dále COS, Weekday, Monki, Arket a Afound. Značku Cheap Monday se společnost rozhodla loni ukončit. Provozuje téměř 5 000 obchodů v 71 zemích, na 47 zemích je dostupná přes svůj e-shop. Nedávno společnost oznámila, že začne ve svých obchodech testovat i prodej externích značek. 

-stk-