Rossmann se s Henkel opět zaměří na výsadbu stromů

sobota, 2. července 2022, 07:30 Aktuality, Reklama MediaGuru

Drogerie Rossmann spouští další ročník kampaně „Vraťte stromům korunu“.

Zdroj: Rossmann

Zdroj: Rossmann

Drogerie Rossmann opět spojuje síly s neziskovou organizací Sázíme stromy a společností Henkel ČR divizí Beauty Care a společně startují již 7. ročník kampaně „Vraťte stromům korunu. Letos se k divizi Beauty Care přidala i divize Laundry Care, tudíž vznikla mnohem větší nabídka produktů vybraných značek, kterými mohou zákaznici přispět. Cílem je vybrat finanční prostředky na pořízení minimálně 400 stromů. Kampaň probíhá od 22. června do 30. srpna.

Pro podporu projektu mohou zákazníci v drogerii Rossmann v daném období zakoupit výrobky značek Palette, Live Color, N.A.E., Natural & Easy, Perfect Mousse, Syoss, Taft, Gliss, Got2b, Seborin, Men Perfect, Schwarzkopf Men, Schauma, Fa, Barnängen, Nature Box, Gliss Color, Schwarzkopf, Vademecum, Persil, Bref, Pur, Somat, Silan, Perwoll, Clin a K2r. Z každého prodaného kusu pak automaticky poputuje jedna koruna na podporu neziskové organizace Sázíme stromy, která finanční prostředky využije na výsadbu vzrostlých stromů v předem vybraných lokalitách po celé České republice.

„Péče o životní prostředí je naší dlouhodobou prioritou, a proto si vážíme každého, kdo se do akce ,Vraťte stromům korunu' zapojí a pomůže nám udržet okolí našich prodejen a domovů zelenější. V projektu se nám podařilo zajistit finanční prostředky na výsadbu již více než 2000 vzrostlých stromů a já pevně věřím, že jich přibude dalších 400,“ komentuje Olga Stanley, manažerka komunikace Rossmann. 

-stk-