Vinařský fond spouští kampaň v dokumentárním stylu

středa, 24. srpna 2022, 07:25 Aktuality, Reklama MediaGuru

Vinařský fond podporuje novou kampaní značku Vína z Moravy, vína z Čech. Zvolil k tomu dokumentární cestu.

Zdroj: Repro YT Vinařský fond – Vína z Moravy, Vína z Čech

Zdroj: Repro YT Vinařský fond – Vína z Moravy, Vína z Čech

Vinařský fond odstartoval novou kampaň na podporu značky Vína z Moravy, vína z Čech. Kampaň se vyznačuje dokumentárním stylem, kterým vypráví, co vše je ve skutečnosti v každé jedné lahvi vína ukryto, co všechno tvoří její hodnotu. Cílem bylo autenticky pokrýt většinu vinařského roku se všemi jeho pracemi, strastmi a radostmi.

Kampaň vznikala vznikala v průběhu 11 natáčecích dní ve vinohradech a sklepích moravských a českých vinařství. K vidění bude v televizi, tisku, na internetu, sociálních sítích a také v místě prodeje. 

Stěžejním formátem je bezmála tříminutové video. V upravené podobě s délkou 45 sekund poběží nejprve na televizi Nova, následně ve dvou zkrácených 15sekundových verzích, které budou nasazeny rovněž nasazeny na sociálních sítích a v online médiích. Plná verze je určena pro YouTube a web Vína z Moravy, vína z Čech.

 

Pod kampaní je podepsána agentura Outbreak. Produkci zajistila společnost WeAre productions. Režie i fotografií se ujal Jakub Dohnálek. Za kamerou stál Jan Kolář

-stk-