Shoptet do kampaně zapojil své úspěšné podnikatele

středa, 1. listopadu 2023, 11:00 Aktuality, Reklama MediaGuru

Hlavním sdělením kampaně je výzva k podnikání online s pomocí Shoptetu a využití možností, které platforma nabízí.

Zdroj: Shoptet

Zdroj: Shoptet

Shoptet, tuzemský poskytovatel řešení pro e-commerce, představuje novou kampaň postavenou na vztahu Shoptetu se svými zákazníky. Aktéry kampaně se tak stali lidé, kteří díky Shoptetu nastartovali své úspěšné podnikání přes e-shop.

Hlavním sdělením kampaně je výzva k podnikání online s pomocí Shoptetu a využití možností, které platforma nabízí. „Kampaň zdůrazňuje, jak Shoptet podporuje a usnadňuje podnikání pro jednotlivé e-shopaře. Stejně tak může usnadnit a pomoci stovkám dalších," říká Ivo Mrena, CMO Shoptetu, na němž funguje více než 36 000 online obchodů. Kampaň je mimo jiné inovativní ve zpracování – Shoptet pracuje s novým formátem prezentace.

„Chceme prezentovat co nejširší spektrum našich klientů. Vybrali jsme ty, u nichž sami nakupujeme a kteří nás baví. Samozřejmě jsme brali v úvahu také segment, v němž podnikají," doplňuje Mrena.

Mezi vybrané společnosti patří Czechdesign, firma zaměřená na český a slovenský design. Dále je to e-shop Chlupáči.cz, za nímž stojí tři ženy, specializuje se na krmivo pro nemocné a seniorní domácí mazlíčky. V kampani se objevuje i firma Never Enough vyrábějící kvalitní streetwearové oblečení. Podnikatelé těchto firem zdůrazňují nejen potenciál online prodeje, ale také výhody spojené s podnikáním prostřednictvím Shoptetu. „Jsou to desítky funkcí, které vám usnadní podnikání,” říká například Radim Tuček, ředitel Czechdesignu.

Zdroj: Shoptet

Kampaň bude viditelná zejména na sociálních sítích, konkrétně na YouTube, Facebooku a Instagramu. Shoptet ale využívá celý online marketingový mix. Spuštění kampaně proběhlo v říjnu a její trvání je plánováno až do konce hlavní sezóny v prosinci.

-mav-