JRD si vybrala agenturu Visibility, má také nové logo

pátek, 1. března 2024, 07:15 Aktuality, Reklama MediaGuru

Developerská společnost JRD si ke spolupráci vybrala marketingovou agenturu Visibility. Představila také nové logo od studia Najbrt.

Nové logo skupiny JRD, zdroj: JRD

Nové logo skupiny JRD, zdroj: JRD

Česká developerská společnost JRD, operující na trhu výstavby nízkoenergetických a pasivních bytových domů, oslovila na konci loňského roku několik online marketingových agentur. Na základě dodaných prezentací si firma nakonec vybrala nabídku pražské agentury Visibility.

Společnostem ze skupiny JRD pomůže Visbility se správou profilů na sociálních sítích, realizací aktivního i pasivního emailingu nebo přípravou a distribucí klientského newsletteru. Jedním z prvních úkolů agentury v rámci nově navázané spolupráce bude komunikace probíhajícího rebrandingu zadavatele.

„Společnost JRD není jen developerskou firmou, věnuje se také projektům udržitelné energetiky, rekultivaci stavebních pozemků nebo třeba likvidaci odpadů pomocí technologie plazmového zplyňování. Takto rozsáhlý záběr klientských aktivit pro nás znamená řadu zajímavých komunikačních výzev,” uvedl Robin Stržínek, výkonný ředitel Visibility.

Skupina JRD si letos připomíná 20 let od svého založení. U této příležitosti představila nové logo s vizuální idenitou, za jejíž přípravou stojí grafické studio Najbrt. 

„Novým logem a vizuální identitou otevíráme další etapu rozvoje JRD. Spolupráce se studiem Najbrt nám pomohla vizuálně vyjádřit naše hodnoty a vize s důrazem na inovativní a udržitelná řešení v našich oborech. Nové logo má zároveň symbolizovat ambice nadále posouvat hranice ve všech oblastech našeho působení, “ říká Jan Sadil, CEO společnosti JRD.

„Pro JRD jsme připravili výrazné sebevědomé logo s unikátním detailem v písmenu R, který vyjadřuje inovace a energetickou úspornost při stavbě domů. Zvolená barevnost odráží udržitelnost a spojení s přírodou, což je součástí aktivit a směřování všech firem JRD. Součástí logotypu je také symbol, který vše výše uvedené podtrhuje a je dalším prvkem vizuálního stylu společnosti,“ dodal Aleš Najbrt, kreativní ředitel studia Najbrt.

Změna loga skupiny JRD, zdroj: JRD

Změna loga skupiny JRD, zdroj: JRD

Novou součástí vizuální identity je i symbol, zdroj: JRD.

Novou součástí vizuální identity je i symbol, zdroj: JRD.

-stk-, -mav-