Obchod RF Hobby povede Freithová, střídá Doula

pondělí, 03. března 2014, 15:16 Lidé, Tisk MediaGuru

Obchodní ředitel RF Hobby Petr Doul po více než 9 letech odchází. Obchod povede Táňa Freithová.

Obchodní ředitel RF Hobby Petr Doul po více než devíti letech odchází z vydavatelství RF Hobby. MediaGuru.cz řekl, že odchází po vzájemné dohodě a že ve vydavatelství bude ještě do konce měsíce března. „Rád bych v médiích zůstal," uvedl dále s tím, že s majitelem vydavatelstvím Pavlem Kvoriakem se rozchází v dobrém, společně dále podnikají.

Řízení obchodního oddělení převezme Táňa Freithová, která začala agendu po Petru Doulovi přebírat v pondělí 3. března. Dosud působila jako obchodní ředitelka Annonce, do které přišla z mediální agentury OMD. Před tím pracovala 15 let jako obchodní ředitelka Stratosféry.

RF Hobby je s 5% podílem na čtenářském trhu sedmým nejsilnějším tuzemským vydavatelstvím. Profiluje se mj. v segmentu populárních časopisů (21. století, Epocha, History revue, Enigma, Panorama 21, Svět na dlani ), titulů pro ženy (Paní domu, Fashion Club, Báječné recepty), bydlení (Rezidence, Villa Journal) či nejnověji TV časopisů (TV program, TV extra Tip). Za devítileté působnosti Petra Doula došlo k uvedení více než dvaceti časopisů RF Hobby. Podíl vydavatelství na trhu se v průběhu let zvyšoval.

-mav-