Z Burdy odešli Eli van Poeyer a Chiara Lucci

čtvrtek, 12. ledna 2017, 11:21 Aktuality, Lidé MediaGuru

Burda Praha pokračuje ve změnách organizační struktury, kterou zahájila loni na konci roku. Jak už jsme informovali, nová strategie má dovést vydavatelství k pozici lídra v oblasti poskytování prémiového redakčního i marketingového obsahu pro čtenáře i inzertní klienty. Transformace společnosti probíhá podle společnosti napříč celou Evropou. Česká republika je jednou z prvních zemí, která začala reorganizační změny aplikovat.

Změny se dotkly i manažerského řízení, v rámci níž došlo ke sloučení obchodního oddělení a oddělení speciálních projektů, které řídí Anamy Pónya. Změnou byl přechod ze 4. stupňového řízení na 3. stupňové, což sebou neslo zrušení dvou ředitelských a tří manažerských pozic.

Vedle obchodního ředitele Karla Polcara a inzertních manažerek Markéty Jelínkové a Marie Jarosové odešli podle informací MediaGuru.cz i publisherka Chiara Lucci a módní ředitel Eli van Poeyer. Poeyer přišel do Burdy před dvěma lety. Chiarra Lucci se své pozice publisherky všech lifestylových časopisů ujala před rokem, už před tím ale v Burdě pracovala.

Změna se projevila i v ukončení vydávání licenčních titulů Maxim a Instyle. "Změny mají jasný cíl, kterým je zefektivnění vnitřních procesů, snížení nákladů a vyšších klientských investic," uvedla ve čtvrtek mediální společnost Burda Praha.

Burda

-mav-